Přehled Ashley Madison

Připadáte si ve vztahu nenaplněni? Potřebujete nový impuls a vášeň ve Vašem životě? Zní-li Vaše odpověď „ano“ je tato seznamka právě pro Vás! Ashley Madison se specializuje na uživatele v disfunkčních vztazích, kterří hledají nová vzrušení. Namísto rozvodu a ukončení vztahu tak seznamka nabízí možnosti diskrétního setkání, které v mnoha případech může pomoci lidem, kteří se ubíjejí ve vlastním stereotypu. Ashley Madison se pak pyšní renomé nejlepší seznamky na trhu pro diskrétní mimomanželské románky.

Uživatelská přívětivost a bezpečí:

Struktura seznamky svých uživatelům garantuje maximální bezpečí a anonymitu. Na nahraných fotkách pak máte možnost skrýt svou tvář a sami si zvolit, do jaké míry a kolik informací zpřístupníte ostatním uživatelům. Seznamka pak neklade důraz na vztahovou kompatibilitu ale spíše na fyzičnost, sexualitu a další zájmy. Zaregistrovat se můžete zdarma, abyste ale mohli využít všech výhod, je třeba si koupit kredit.

Cena:

Seznamka nemá plošný cenník a jednotlivé ceny kreditů se tak liší v závislosti na pohlaví a na tom, za co kredity na seznamce uplatníte.

 

mm
Katerina

Žurnalistka a vztahová poradkyně. Dávám lidem rady a tipy jak najít lásku na mém vlastním blogu.

Komentáře