Badoo pod lupou

Seznamka Badoo obrátila tradiční obchodní model internetového seznamování. Celá stránka dýchá novotou. Není třeba platit drahé členství, abyste si prohlédli fotky ostatních, stačí, když nahrajete své vlastní. Zasada “ukážu ti, když mi ukážeš” pak funguje naprosto bezchybně a většina profilů na portálu je pak kvalitní.

Stránka také nabízí zajímavě koncipovanou funkci chatování – máte 3 minuty na to rozhodnout se, zda budete v náhodné konverzaci pokračovat a poznáte uživatele na druhé straně, nebo můžete chat ukončit a zkusit štěstí s někým jiným.

Největším rozdílem seznamky je její platební systém. Není totiž třeba platit drahé členství, ale namísto toho si můžete aktivovat “superschopnosti”, pomocí kterých snadno zjistíte kdo má podobné zájmy, navštívil Váš profil a nebo třeba možnost anonymně procházet ostatní profily. Vaše zprávy také získají prioritu na seznamu doručených zpráv ostatním uživatelům.

Je také možné si zakoupit kredity, které mohou být použity k zasílání dárků, prohlížení dalších profilů (známých jako setkání) nebo také k vystavení Vašeho profilu na prvních příčkách v seznamu.

Použitelnost a bezpečnost:

Vzhledem k inovativnosti stránky mi chvíli trvalo si zvyknout na všechna nastavení a prvky. Přehršel funkcí by tak mohl být jednoduše důvodem pro nižší hodnocení. Zarazil mě také jednoduchý model členství, který nabízí mnoho funkcí už ve svém bezplatném provedení. Další placená vylepšení pak dodají stránce na užitečnosti a ve srovnácní s ostatními seznamkami patří i mezi ty nejlevnější.

Co se uživatelského rozhraní týče je stránka velmi interaktivní, aniž by působila jako online hra. Bezpečnost nebal jedním z klíčovýh faktorů jelikož stránka už tak působí dostatečně věrohodně a jako jeden z mála provozovatelů seznamek, který nenabízí automaticky funkci automatického prodlužování. Na světovém žebřířku pak zaujímá pocizi číslo 62 což svědčí o jejím globálním povědomí a dláncích na světových médiích.

Ceny jsou pak odlišné pro kredity a superschopnosti a bližší informace o nich najdete na webu.

Navštívit stránku
 

mm
Katerina

Žurnalistka a vztahová poradkyně. Dávám lidem rady a tipy jak najít lásku na mém vlastním blogu.

Komentáře