Proč zvolit eDarling?

Přehled:

eDarling zaplňuje mezeru na českém trhu online seznamování: stránka je určená pro nezadané, kteří hledají vážný vztah. Vzhledem k poměrně velkým reklamním kampaním jsme byli nedříve nedůvěřiví, často se totiž stává, že právě silně propagované produkty nejsou ty nejlepší.

Ne ovšem v případě eDarlingu. eDarling je opravdu prémiová seznamka s mnoha ulehčujícími funkcemi a dobrým uživatelským rozhraním. Je českou mutací největší evropské seznamky, což samo dobře vysvětluje vysokou kvalitu produktu.
Ale je opravdu pro náročné? No, nevím, co si pod slovem “”náročný”” představíte vy, ale 3 hodiny po registraci jsem byl v kontaktu s jednou lékařkou, manažerkou menší firmy a daňovou poradkyní. Uroveń vzdělání členek, které jsem zatím viděl, mi přijde oproti ostatním portálům velmi vysoká a uživatelé aktivní, s chutí se seznámit. Řekl bych, že toto se dá bez problémů označit za seznamku pro náročné.

Uživatelská přívětivost a bezpečnost:

Obchodní podmínky stejně jako informace o ochraně dat jsou na webu portálu snadno přístupné. Tyto dokumenty splňují všechny požadavky současného právního řádu.
Z pohledu uživatelské zkušenosti je toto nejlepší stránka, kterou jsme zatím testovali. Jednoduché menu a přehledné funkce, excelentní a stylový design a promyšlená struktura profilu a kritérií hledání.

Navštívit stránku
 

Komentáře