První setkání mimo seznamku

Přejít z bezpečí seznamovacího portálu do reality, může být pro někoho těžké. Jedná se o velkou změnu, která vše změní a může být v určitých případech i nepřekonatelnou překážkou. Je třeba udělat první krok, sebrat odvahu a odhalit sám sebe, což někteří nedovedou.

Zajímáte-li se o někoho, měli byste mít dobrou představu o tom, jak má komunikace vypadat. S každou zprávou můžete prozradit více a více. Je jednoduché na někoho udělat dojem skrze jednoduché zprávy a smajlíky. Pravý test toho, zda si rozumíte, ale přichází v momentě kdy si začnete vyměňovat dlouhé osobní zprávy. Pokud budete mít pocit, že jste natrefili na někoho zajímavého, můžete se domluvit na setkání mimo seznamku.

phone-online-smiling

>> Prohlédněte si náš aktuální výběr top seznamek<<

Pokud však citíte, že konverzace nikam nevede, a protějšek na Vás naléhá s odpovědí, nebojte se říct svůj názor a slušně někoho odmítnout. Nevzdávejte se kontroly a nesvolujte k schůzce jen proto, že ten druhý naléhá. Poslouchejte sami sebe a své sdrce.

Není také na škodu zkusit se spojit i po jiných sociálních sítích jako Facebook či Instragram. Dozvíte se tak, zda je člověk za seznamovacím profilem skutečný a jaké má zájmy, koníčky a pohledy na svět. Ucelíte si tak názor, který může být po pouhém vyměňování zpráv velmi jednostranný.

Dalším krokem, který se nabízí, je telefonát. Některé seznamky dokonce tento kontakt zprostředkovávají anonymně, takže se nemusíte bát, že se Vaše telefonní číslo dostane do špatných rukou. Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Zůstávejte proto obezřetní a po malých krocích se poznávejte dál a dál.
Je třeba poznamenat, že tón a styl psaní je pro pokračování komunikace důležitý. Nespěchejte a zkuste se vyvarovat tvrzením, nad kterým byste naživo zvedli obočí. Je lehké někomu napsat, že vypadá sexy a že má pěkný zadek, vždy si ale rozmyslete, jak by taková věta zněla na Vašem prvním setkání.

>> Prohlédněte si náš aktuální výběr top seznamek<<

Pokud ale cítíte, že si s tím druhým rozumíte a máte oba smysl pro humor, můžete si dovolit trochu verbálního nevkusu a přihodit do konverzace lehký flirt.
Po telefonátu se pak jako další logický krok nabízí osobní setkání.

Toto je velký krok vpřed. Použijte všechny možné informace, jaké jste se o tom druhém dozvěděli. Podle fotografií situovaných v přírodě můžete přijít s nápadem na procházku v parku. Pokud mají na Instagramu fotografie dobrého jídla, nabízí se jako možnost dobrá restaurace. Můžete se také podívat na další články o tom, kam jít na první rande a nechat se tak inspirovat.

>> Prohlédněte si náš aktuální výběr top seznamek<<