Proč je online seznamování pro všechny

Je rok 2018 a pokud jste ještě nevyzkoušeli online seznamování, je na čase to změnit. Je možné, že máte strach učinit první krok k nalezení lásky a zlepšení svého života nebo také ´máte vůči online seznamkám své výhrady.

Ať už je Váš důvod jakýkoliv, jsme zde, abychom Vás ujistili, že tato metoda seznamování je dobrým způsobem, jak rozšířit jak okruh svých známých, tak nalezení životní lásky.

Je online seznamování bezpečné?

Podívejme se nejdříve na bezpečnost, protože si myslíme, že ta je u seznamování nejdůležitější. Určitě jste četli příběhy lidí, kteří se stali obětí podvodníka a přišli o nemalé peníze. V extrémnéch případech se dočtete také o únosech a horších věcech.

Ve většině případů se dá takovým situacím jednoduše vyhnout, budete-li obezřetní. Některé seznamky dokonce nabízejí možnost ověření totožnosti, takže si pak můžete být jisti, že ten, s kým hovoříte, je opravdu skutečný člověk a ne podvodník.

>> Srovnání nejlepších seznamovacích portálů! <<

Další seznamky Vám zase pomohou zprostředkovat telefonický kontakt, takže se nemusíte obávat někomu poskytnout své telefonní číslo.

Všechny zmíněné služby jsou vytvořeny pro zvýšení Vašeho bezpečí, ale konečné rozhodnutí je na Vás a proto musíte o svou bezpečnost dbát v první řade Vy sami.
Vždy si první schůzku smluvte na veřejném místě a dejte svým přátelům a rodině vědět o tom kde a s kým jdete. Můžete jim také říct, kde jste se seznámili. Není na škodu jim také říct, jaké jsou Vaše plány a kdy se míníte vrátit. Naší poslední radou je to nepřehánět s alkoholem. Cítíte-li se velmi nervózně, můžete mít strach z toho, že uděláte špatný dojem a na nervozitu alkohol pomáhá. Je dobré se ale držet zkrátka a pít střídmě. Nenechávejte za sebe rozhodovat několik skleniček vína a zůstaňte vždy nad věcí.

online-dating

Skutečně online seznamování funguje?

Jako poněkud plytkou odpovědí se bude zdát “kdyby to nefungovalo, není to multimilionový byznys”.

Každý z nás má kolem sebe okruh asi 150 lidí, se kterými udržuje kontakt. Z toho je zhruba polovina zadaná, zasnoubená či sezdaná a druhá polovina lidí není zrovna materiál na vztah a to už z různých důvodů. Nakonec nám zbyde asi 20-30 lidí, se kterými si můžete vyrazit na schůzku.Pokud si ale tyto lidi projdeme ještě jednou, zjistíme, že bychom si s těmito potenciálními partnery moc nerozumněli. A zde nastává čas hledat jinde.

Úspěch online seznamování tak plyne hlavně z faktu, že nikdo ve svém okolí nemá dost lidí vhodných k seznámení.

>> Srovnání nejlepších seznamovacích portálů! <<

Rozšiřováním okruhu našich přátel si také zvyšujeme své možnosti na seznámení. Logicky, čím větší výběr, tím větší pravděpodobnost, že narazíte na někoho, s kým si budete rozumět. S výhodami moderních technologií a poznatků, tak mohly některé seznamky, jako například eDarling, skombinovat osobnostní testy a algorytmy, aby tak lidem pomohly najít vhodného partnera. 2-ti stránkový dotazník je jistě otravné vyplňovat, máte ale jistotu, že se Vám investovaný čas vrátí formou věděcky podložené metody seznamování a množstvím profilů lidí, kteří rovněž stojí o vážnou známost. Není tohle lepší nez novinové inzeráty?

Je on-line seznamování důvodem k tomu se stydět?

Původem stigmatu kolem online seznamek může být fakt, že jediní lidé, kteří je ze začátku využívali, byli technicky zdatní uživatelé internetu, většinou osamocení muži s titulem v IT, kteří postrádali schopnost navazovat kontakty ve skutečném světě. Ne vlastní vinou tak byli dotlačeni k tomuto jednoduššímu způsobu, jak se seznámit. Samozřejmě, že tento scénář zaháníme do menšího extrému, ale snažíme se poukázat na to, jak moc se věci změnily.
Jistě Vás potěší skutečnost, že online seznamování vyzkoušelo 40% dospělých Čechů a 80% z těch, kteří se pokusili takovým způsobem najít lásku, si tento způsob oblíbili! Tento výsledek vyplývá z online průzkumu y roku 2015. S pokračujícím růstem a popularitou seznamovacích portálů , jako je Tinder, si myslíme, že se toto číslo ještě mezitím zvýšilo.”
Online seznamování je nyní v moderní společnosti považované za bezpečné, je pozitivně přijaté okolím a již se nesetkává s předsudky.

>> Srovnání nejlepších seznamovacích portálů! <<