Jak najít nejlepší českou seznamku?

V dnešní době existuje spousta možností, jak hledat partnera. Jak si můžete být jisti, že seznamka, kterou jste zvolili, je ta pravá?

Je třeba si uvědomit, že služba zdarma nemusí být vždy přínosem. Jak se říká, ani kuře zadarmo nehrabe. Často si pak všimnete textů psaných malým písmem, které objasňují, že zdarma je pouze vytvoření profilu.
Registrace je pak prvním krokem k uvědomění si, že bez zaplacení vlastně nic nemůžete.

Můžete si samozřejmě vybrat ze spousty seznamek, které jsou zdarma. Je ale velmi pravděpodobné, že budete muset zaplaveni reklamou, nežádoucími emaily a množstvím profilů a potenciálními podvoníky. Jste-li zkušenými uživateli internetu, nebude toto pro Vás žádným překvapením. Stačí vypnout zasílání emailových upozornění, pořádně profiltrovat profily, dbát o bezpečnost dat a hlavně, být při hledání partnera trpěliví.

Randění v Česku

Přestože je láska zadarmo, daly si některé seznamky práci a opatřily ji cenovkou. Měsíc seznamování Vás tak může stát od 100,00 do 800,00 korun. Ne zrovna nejlevnější metoda seznamovaní, která však garantuje, že Vaše investice se vyplatí. Tato metoda seznamování pak dává smysl i ekonomicky, kdy jde vidět, že peníze jsou investovány do práce lidí zaměřujících se na jednu věc, v tomto případě seznamování. Úhradou členství pak dostáváte garanci, že Vám bude zaplacené peníze dostanete to, co si přejete. Dáváte tak ostatním také najevo to, že stojíte o vážnou známost a riskujete tak méně, než na bezplatných seznamkách.
Klást si pak otázku na to, která seznamka je lepší je jako se ptát na to, která barva je lepší. Jednoduše neexistuje žádná konkrétní dopověď, protože každému vyhovuje jiný přístup k seznamování. Tím ale náš článek nekončí.

Ve zkratce můžeme rozdělit seznamky do několika kategorií.

Jako první můžeme uvést seznamky pro velmi nezávazné románky. Ty jsou ideální pro hledání flirtu, aféry a různé experimentování. Takové seznamky jsou ideální pro mladé nezadané, zkušené záletníky a nespokojené sezdané.

Poté zde máme seznamky s otevřeým hledáním. Na takových se je třeba probrat množstvím profilů lidí hledajících partnera. Naštestí jsou zpravidla vybaveny vyhledávacími filtry, které Vám v hledání

Takové seznamky jsou často zdarma a jejich administrátoři nepotřebují moc úsilí na jejich údržbu. Hodí se proto pro nezadané, kteří si nemohou dovolit drahé členství, uživatele, kteří se s online seznamováním teprve učí pracovat, žurnalisty píšící články o seznamkách a prakticky každého člověka na naší planetě. Mohli bychom tuto metodu přirovnat k procházení se po ulici, kdy se můžete ptát lidí bez snubního prstýnku, zda jsou skutečně nezadaní a chtějí se seznámit.

Nakonec Vám představíme tzv. párovací, anglicky “matchingové” seznamky, které využívají růsných algoritmů na jejichž základě jsou Vám pak schopny nabídnout selekci uživatelských profilů. Seznamování je pak uživatelsky příjemnější, více lidské, což je ale vykoupeno členskými poplatky, které provozovatelé investují do vylepšování svých služeb a technologií. Vědecká metoda seznamování se pak stává dobrým byznysem.

Matchingové seznamky jsou tedy ideální pro ty, kteří si mohou dovolit za svůj komfort připlatit, nechtějí do seznamování investovat příliš energie a času stejně tak jako pro ty, kterým takříkajíc tiká čas. Můžeme je také doporučit starším uživatelům, kteří se online seznamování obávají a potřebují s používáním profesionální pomoc.

Nevíte-li, kterou z českých seznamek zvolit, je zde pro Vás eDarling . Připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled, který Vám zjednoduší výběr.