Najděte ideálního partnera na Be2

Přehled

Be2 je s více než 20 miliony členů na 6 kontitentech jedna z největších světových seznamek. Pomocí jejich vlastního osobnostního testu zaručují, že při hledání své životní lásky nesejdete ze správného kurzu. Na našem webu rozlišujeme mezi matchmakingovými a randícími stránkámi. U Be2 není takové rozdělení ovšem příliš vhodné.
Stránka totiž kombinuje návrhy partnerů na základě osobnostního testu a klasické geografické hledání. To zaručuje, že můžete prohlížet profily na základě charakterové kompatibility. Stejně tak můžete hledat potenciální partnery pomocí vzdálenosti a bydliště. Speciálně pro uživatele z menších měst to může být velmi užitečná funkce, jak si najít někoho, kdo žije poblíž.

Uživatelská přívětivost a bezpečnost

Jako velká mezinárodní seznamka dodržuje
Be2 nejvyšší standardy týkající se bezpečnosti a ochrany dat. Zde není moc co dodat. Společnost s tak velkou reputací si v tomto ohledu nemůže dovolit dělat kompromisy. Z pohledu uživatelského rozhraní se nám velmi líbila struktura, v níž je vše vidět najednou a není třeba přepínat mezi stránkami a neustále klikat na odkazy. Hned na první stránce po zalogování uvidíte všechny své zprávy i návrhy partnerů

Navštívit stránku