Proč zvolit eDarling?

Přehled:

eDarling zaplňuje mezeru na českém trhu online seznamování: stránka je určená pro nezadané, kteří hledají vážný vztah. Vzhledem k poměrně velkým reklamním kampaním jsme byli nedříve nedůvěřiví, často se totiž stává, že právě silně propagované produkty nejsou ty nejlepší.

Ne ovšem v případě eDarlingu. eDarling je opravdu prémiová seznamka s mnoha funkcemi a dobrým uživatelským rozhraním. Je českou mutací největší evropské seznamky, což vysvětluje vysokou kvalitu produktu.

Ale je opravdu pro náročné?

No, nevím, co si pod slovem “náročný” představíte vy, ale 3 hodiny po registraci jsem byl v kontaktu s jednou lékařkou, manažerkou menší firmy a daňovou poradkyní. Uroveň vzdělání členek, které jsem zatím viděl, mi přijde oproti ostatním portálům velmi vysoká a uživatelé jsou aktivní, s chutí se seznámit. Řekl bych, že toto se dá bez problémů označit za seznamku pro náročné.

Uživatelská přívětivost a bezpečnost:

Obchodní podmínky stejně jako informace o ochraně dat jsou na webu portálu snadno přístupné. Tyto dokumenty splňují všechny požadavky současného právního řádu.
Z pohledu uživatelské zkušenosti je toto nejlepší stránka, kterou jsme zatím testovali. Jednoduché menu a přehledné funkce, excelentní a stylový design a promyšlená struktura profilu a kritérií hledání.

Navštívit stránku